Létezik e beleélvezés fétis?

Amit mindigis tudni akartál, de nem merted megkérdezni
Fonok
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2019.02.26. 01:30
ÉLetkor: 52
Nem: FÉRFI
Szexuális beállítottság: Hetero

Létezik e beleélvezés fétis?

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Fonok »

Érkezett egy kérés, hogy vegyük fel a beleélvezést a szexuális fétisek közé, ezért most kicsit utána nézek a neten, hogy fétis e a beleélvezés.
Első igazán releváns találatként egy gyakori kérdést találtam a témában. Itt nem sok válasz érkezett, de azt írják, a beleélvezés egy természetes vágy, nem fétis.
De nem adtam fel ilyen könnyen, így rátaláltam erre a fétis lista oldalra, ahol egy egész csokorra való fétist találtam, köztük a beleélvezést is, mint fétist. Úgy néz ki, hogy még nekem is van mit tanulnom :D Olyan fétisekről lehet itt olvasni, aminek a létezéséről sem tudtam. De nem baj, ma is tanultam valamit :)
Egyelőre csak a beleélvezést rakom bele a profilnál megjelölhető fétisek listájába, mivel mindezt belerakni jelenleg rendkívül hosszadalmas munka lenne most így estére, meg nem hiszem, hogy sokan választanátok mondjuk a Chasmofiliát (Hasadékok iránt érzett nemi vonzalom) alapvető fétisnek, bár kitudja, a pina is egy hasadék :mrgreen: , de gondolom beleélvezni annál többen szerettek, ezért tényleg úgy látjuk, hogy a beleélvezés megérdemel egy külön megjelölhető fétist, nem soroljuk az egzotikus fétisek közé, mondjuk alapból nem is gondoltam annak, csak nem gondoltam volna, hogy fétis.
Szóval élvezzetek bele, mert a beleélvezés egy rendkívül jó fétis. Én is imádom, de ki nem ? :D
Válasz küldése

Vissza: “Minden, amit tudni akartál a szexről”