Nevelőanyám elvette a szüzességem

Mesélj el egy szextörténetet, ami veled vagy akár egy barátoddal történt meg. Lehet akár fiktív vagy álmodott szextörténet is.
SzexSztorik
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2019.03.15. 15:32
Nem: --==VÁLASSZ==--
Szexuális beállítottság: --==VÁLASSZ==--

Nevelőanyám elvette a szüzességem

Olvasatlan hozzászólás Szerző: SzexSztorik »

I. RÉSZ: A zuhanyzás.
Szüzességemet mostohaanyám vette el!

Beküldte: Csabi.

Anyám halála után, apám elég hamar új csajt talált magának, aki igen szemre való szexi teremtés volt. Én még csak 18 éves voltam akkoriban, de már érett kannak éreztem magam, de még soha nem voltam nővel, sem punciban, sem análisan nem voltam még nővel, de még csókolózni sem csókolóztam.
Telt múlt az idő és észrevétlenül megszoktam ezt az új családtagot a házban, aki mit sem sejtett arról, hogy farkam csont keményre duzzad, ha meglátom őt. Anikónak hívták és 35 éves volt. Ekkoriban még nagyon izgattak az idősebb nők. Tudtam, hogy ők azok, akik hatalmas tapasztalatot adhatnának egy ilyen fiatal magányos szűz fiúcskának, mint amilyen én vagyok.
Gyakran meglestem őt vetkőzés és fürdés közben, mivel a zuhanyzó üvege remekül mutatta testének sejtetett körvonalait. Gyakran oda osontam a fürdőszoba ajtajához, résnyire nyitottam és a látvány pont elém tárult. Ekkor mindig markolásztam kő kemény faszomat. Hiába volt 35 éves, teste olyan feszes volt, mint bármelyik 18 éves lányé. Gyakran fantáziáltam róla, néha a szennyesből kivettem finom punci illatú bugyiját és jó mélyeket szagoltam bele. Ez annyira felizgatott, hogy gyakran ráélveztem a bugyijára. Természetesen mosás után ezt ő észre sem vette.
Egyik alkalommal Balatonon nyaraltunk, de apámnak egy nem várt fontos tárgyalásra kellet haza utaznia, így én kettesben maradtam nevelő anyámmal, Anett-tel.
Nagy volt a hőség így Anett nem bírta elviselni a fürdőruhát sem, így azt kérdezte, hogy zavar e engem, ha teljesen meztelenül lesz a nyaralóban. Mit is mondhattam volna, minthogy egyáltalán nem zavar. Persze azt nem mertem mondani, hogy kibaszottul izgat és szívesen magamévá tenném. De mivel szűz voltam, nem tudtam mit is tehetnék, nem volt tapasztalatom és bátorságom. Kint feküdt, a nyaralónk kertjében én pedig utána osontam, hogy nézhessem feszes popsiját, hegyes mellbimbóit. De a legizgatóbb a finom kis puncija volt, ami teljesen le volt borotválva, így titkos lesemből teljesen megcsodálhattam kis és közép ajkait is.
Este volt már, vacsoráztunk, majd zuhanyozni indultam. Nevelőanyám sietettet, ő is zuhanyozni szeretett volna, de hiába, nem tudtam jobban sietni. Áttetsző zuhany üvegen át, egyszer csak azt látom, hogy épp letolja vacsorához felvett kis bikinijét és nyitja rám, a zuhany ajtót.
- Na de nevelő anyu, mondom. - Sziaaa :) Üdvözölt arcán széles mosollyal.
- Anyuka, te mégis mint csinálsz itt kérdeztem.
- Mondtam hogy hogy én is zuhanyozni szeretnék. - mondta
- De, teeee teljesen meztelen vagy :O Csodálkoztam és ott ált mellettem kéjvágyam nője 30 centire tőlem.
- Na és? Nem először látsz engem, így. Tudom, hogy már nem először látsz így engem. Azt hitted nem veszem észre? Tudom, hogy izgatlak és néha direkt hergeltelek, mert láttam, hogy vágysz rám.
És amint ezt, kimondta, farkamon felhúzta a fitymát.
-Na de mi lesz, ha apu ezt meg tudja?
-Ó te balgatag :D - nevetett. Szerinted miért hagyott itt minket kettesben apád velem? Elhitted, hogy hirtelen tárgyalása van? :D Az az igazság, hogy mi már egy ideje elhidegültünk egymástól. Ő is biztos, hogy kefél most valahol egy másik nővel, a szexuális felvilágosításod pedig rám hagyta, amit szívesen elvállaltam, mivel igazából bevallva engem izgatnak a fiatal szűz fiúk, mint te is vagy.
Ezzel a lendülettel nyúlt a tusfürdőért és kezébe egy adagot nyomva elkapta szerszámom, majd így szolt: Nyugodtan nyúlj hozzá a puncimhoz :) Nem tehettem mást, engedelmeskedtem. Finom szűk puncija volt. Éreztem, hogy apu nem használta már egy jó ideje. Nyilván ezért volt kiéhezve már a csaj.
Ezután a melleire is rátettem a kezem. Mialatt ő erősen fel le húzogatta a fitymám, kezemmel bejártam az összes testrészét. Élvezte a kis szajha. Majd visszatértem a puncijához.
- Na mi lesz már. Dugd fel az ujjad. Mondta. Eleget tettem kérésének. De ekkor már úgy fel voltam izgulva, hogy éreztem, hogy nemsokára el fogok sülni.
- Rendben kisfiam, ne tartsd vissza, élvezz el nyugodtam a mami kezébe. Mondani sem kellett többet, forró spermám ráürítettem a kezére, de még a zuhanyzó üveg ajtójára és nevelő anyám lábaszárára is jutott belőle. Ez az kicsim, jó voltál -mondta. És ekkor éreztem, hogy ettől az egésztől ő is úgy felizgult, hogy teste remegésbe kezdett, vaginája szinte ráharapott az ujjamra, amivel tövig benne voltam pinájában. Hatalmas kéjnyögésekkel elégült ki.
Ezután lemostuk magunkról a spermámat és hosszasan Welcome mosollyal üdvözöltük egymást. És ez még csak a kezdet volt. Mert egy hatalmas szeretkezős éjszaka ált előttünk, csak kettesben, nevelőanya és én. De erről majd a következő történetben. :)
Válasz küldése

Vissza: “Szextörténet”