Szabinával a fűzfa alatt

Mesélj el egy szextörténetet, ami veled vagy akár egy barátoddal történt meg. Lehet akár fiktív vagy álmodott szextörténet is.
SzexSztorik
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2019.03.15. 15:32
Nem: --==VÁLASSZ==--
Szexuális beállítottság: --==VÁLASSZ==--

Szabinával a fűzfa alatt

Olvasatlan hozzászólás Szerző: SzexSztorik »

Tévészobás szex kalandunk Szabinával, az unoka húgommal nem maradt a szoba mélyén. Miután kinyaltam, a kis cuncika egészen kezdett rámtapadni. Mondhatni, le sem lehetett vakarni rólam. De hisz igaza is volt. Oda menj te is, ahol jót tesznek veled és a pináddal is.
Mindezek után, már nem volt nehéz kicsalnom Szabinát a szobából. Jött utánam, akár csak egy hűséges házőrző.
Házunktól nem messze kis tavacska áll, a kis tó partján pedig egy szomorú fűzfa, amiről azt kell tudni, hogy nyáron lombja a földig ér, a lombja alatt, pedig szinte minden kíváncsi szem elől elbújva lehet tartózkodni. Kedves kis romantikus hely. Egy fából fabrikált asztal, és két pad is van az asztal mellett. Így szépen le lehet ülni ott egy lánnyal piknikre, ezerszer romantikusabb bármilyen étteremnél.
Így tettünk mi is az unokahúgommal. Kimentünk oda, eltölteni a délutánt és kicsit jobban átbeszélni a tévészobában történteket.
Már oda felé is nagyon fel voltam izgulva. Szabinát hagytam magam előttem menni, hölgyeké az elsőbbség alapon és persze, nem utolsósorban így végig tudtam szemügyre venni formás seggét, ami átsejlett vékony szoknyája alól. Szinte a nyálam fojott azért, hogy megérinthessem, mivel már a szobában történt kinyalásakor is volt lehetőségem érezni forró hamvas popsiját. Nem is olyan hosszú az út odáig, így gyorsan odaértünk. A fa ágait széthúztuk, mint egy punci ajkat, hogy így utat törjünk a belsejébe, a lombkorona alá. Leültünk az említett padra, könyökünket az asztalon támasztva fogtuk a fejünket és néztünk egymásra. Szinte érezhető volt a szexuális vibrálás közöttünk, ennek ellenére én mégis egyfajta terelő kijelentéssel indultam neki: Ugye milyen szép az idő itt? Szabina mosolygott és rá jellemző csendességgel rövid tő mondatban csak annyit válaszolt, hogy igen. Én vissza mosolyogtam és hosszú kínos csend következett. De ezt megtörtem, mivel gatyámban a cerka, a TV szobás akció ismétléséért könyörgött... Folyt köv
SzexSztorik
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2019.03.15. 15:32
Nem: --==VÁLASSZ==--
Szexuális beállítottság: --==VÁLASSZ==--

Re: Szabinával a fűzfa alatt

Olvasatlan hozzászólás Szerző: SzexSztorik »

Folytatás...

- Tudod ami a tévészobában történt.... -kezdtem, de ő félbe vágott
- Nagyon jó volt, élveztem.
- Éreztem, hogy élvezed, mondtam rá.
- Tudom hogy akarod....
- Hű szívem, te aztán olvasol a gondolataimban :) , mosolyodtam el :)
Erre felült az asztalra pont elém, és mialatt ezt tette, a bugyiját lehúzta és csak lenge kis szoknyája védte popóját, a nem épp simára polírozott kerti asztaltól. Nem kérdeztem semmit, mert szavak nélkül is tudtam, hogy mit akar, így egyből oda hajtottam fejem és ismét csókot adtam a puncijára. Halk sóhajokkal jelezte, hogy kellemesen érzi magát. Közben én is kellemesen voltam így sliccemen kihúztam a farkam és éreztem, ahogy megkeményedik a cerka. Csókoltam vadul Szabina punciját, tudtam, hogy az intenzív csiklóingerlést szereti. Rá is markolt a fejemre, szintem magához rántott, csoda, hogy levegőt kaptam. Közben a lában kapaszkodtam egyik kezemmel, a másikkal pedig magamnak okoztam kellemes érzéseket. Szabinát nagyon hamar elérte az orgazmus, azt hiszem kétszer is jó volt neki egymás után.
Ő látta, hogy én nagyon feszült vagyok. Gondoltam, kiverem a földre, de Szabina ekkor felállt és hassal ráfeküdt, az asztalra, szoknyáját felhúzta. Nem tétováztam, megpróbáltam betenni neki. Kezdetben olyan szűk volt, hogy szinte úgy éreztem, hogy leszakad a fitymám, de szerencsére a nyalástól olyan lucskos volt, hogy ez a probléma hamar el múlt és éreztem, hogy Szabina másodpercről másodpercre egyre jobban fogad engem, annak ellenére, hogy szűz volt még addig a pillanatig.
Erősen toltam hátulról és popsiját markolásztam, gyönyörködtem finom popsijában. Éreztem, hogy már nem bírom tovább. Ekkor bevillant, hogy épp gumi nélkül készülök beleélvezni egy lányba, aki nem használ fogamzásgátlót, de abban a percben nem idegesítettem magam tovább a kérdéssel, éreztem, hogy jön a kéj és abban a pillanatban az összes spermám Szabina puncijába lőttem. Mivel puncikája iszonyt szoros volt és erősen löktem, azt hiszem, hogy 15-20 másodpercig is tartott az orgazmusom.
Csak álltam mögötte és annyira elfáradtam, hogy nem is akartam rögtön kihúzni. Hátára hajoltam, szorosan átöleltem, és csókot adtam az arcára. Valahogy úgy éreztem, beleszerettem, hogy ez nem egy sima érzelemmentes dugás volt, hanem egy igazi szeretkezés.
Hamar összekaptuk magunkat és kimentünk a tó mellé sétálni, majdnem mint egy szerelmes pár, de nem mertük nyilvánosan megcsókolni egymást, tudtuk, hogyha kitudódna, akkor a szüleink nem lennének túl boldogok. Aztán pedig ismét bevillant a gondolat, hogy mi legyen, ha a lány teherbe esett, ezért elmentünk titokban egy gyógyszertárba, ahol egy 72órás tablettát ajánlottak. Természetesen a városba, mert falusi gyógyszertárból hamar kijutott volna a pletyka.
Válasz küldése

Vissza: “Szextörténet”