Testvéri segítség - Testvéri Szextörténet

Mesélj el egy szextörténetet, ami veled vagy akár egy barátoddal történt meg. Lehet akár fiktív vagy álmodott szextörténet is.
SzexSztorik
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2019.03.15. 15:32
Nem: --==VÁLASSZ==--
Szexuális beállítottság: --==VÁLASSZ==--

Testvéri segítség - Testvéri Szextörténet

Olvasatlan hozzászólás Szerző: SzexSztorik »

Beküldő:Réka

Sziasztok,Olga több részes írásait olvastam,innen a bátorság,hogy megírjam a mi történetünk. 25 éves vagyok,feleség és anya,de a történet 17 éves koromban történet. A bátyám,Gergő,29 éves,nős és apa,akkor 21 éves volt. Nem vagyok rá büszke amit csináltunk,de nem bántam meg.Másfél évvel korábban a tesóm motor balesetet élt túl,de térd alatt amputálták a lábait.Sokat volt kórházban,aztán itthon volt,hordta anyu rehabra is. Gergő nagyon maga alatt volt ami érthető. Főleg hogy a barátnője lelépett,akkor kész volt.Azon a nyáron,anyu lehetőséget kapott külföldön,6 hónapig,jól fizetést kapott.Ketten maradtunk,rám volt bízva a tesóm. Mi nagyon jó testvérek voltunk mindig,ezért bízott bennünk anyu. Persze már nem voltam szűz,kihasználtam a lehetőséget,egyszer nálunk dugtunk a fiúmmal.Gergőnek akkor már rég nem volt csaja.Egy nap, napoztunk a kertben,ott nem láthattak minket,Gergő szégyellte azt, hogy nincs lába. Megunta a napon,vissza mászott a kerekes székbe,árnyékba ment.Szerencsére nagyon önálló volt ilyen téren. Én nem gondoltam,hogy engem néz, főleg hogy nem úgy mint a húgát. Nem voltam soha nagy szám,akkor egy átlagos kis csaj voltam. Gergő azt kérte,csinálják neki rántottát, éhes Picit kihasználta a helyzetét,ezért kérettem magam.- Jó,de beviszel!-mondtam,máskor is vitt az ölében. Beültem az ölébe,lassan gurultunk a konyhába. Nekem nem tűnt fel semmi,csak Gergő hamar kitessékelt az öléből. Csináltam a kaját neki,de ö eltűnt a szobájában. Mentem szólni neki,hogy ehet.A szobájában volt,könnyes volt a szeme. Rég láttam ilyennek,azt hittem baj van. Többször rákérdeztem,mi a baj,mire haragosan válaszolt- Szerinted milyen érzés,hogy fel állt a farkam rád,nem érezted,? Nagyon meglepődtem,tényleg nem éreztem mikor az ölében ültem. Aztán beszélgetünk,akkor mondta el,mióta lelépett a csaja, majd két éve,nem szexelt. Aztán végig hallgatta, pár nappal előbb,ahogy mi dugunk a fiúmmal.,- Nem tehetek róla húgi -fakadt sírva Gergő- áll a farkam rád. Voltunk annyira jóban,nyíltan dumáltunk már -Sajnálom,nem tudtam hogy hangosan csináltuk- mondtam- egészséges pasi vagy,persze hogy feláll. Gergő a combjaira csapott- Ez egészség? kérdezte.Addig addig dumáltunk,mire már azt mondtam neki- Menj és verd ki.vagy segítsek? Gergő picit mérgesen válaszolt,de tudta igazam van,mit hisztizik. A fürdőbe kerekezett,de vissza szolt,- Egyedül is megy. Becsukta az ajtót,majd hallottam folyik a víz is.Pár perc múlva,azt gondoltam,bemegyek utána. Bezárkóztam, nehogy valaki bejöjjön,szomszéd pl. Bementem a fürdőbe,Gergő,a neki felszerelt lehajtható ülőkén ült meztelen. Folyt rá a víz,egy kézzel kapaszkodott, másikkal verte a farkát., -Mit akarsz,te bolond vagy? -kérdezte. -Mégis segítek- mondtam- mit tudsz tenni? Komolyan gondoltam, főleg hogy láttam a farkát. Akkor még szőrös volt,18/6 os, nagy makkú fasz volt a kezében. Tudta,igazam van,nem tud menekülni,meg mint kiderült,már akarta is. Leguggoltam elé tényleg csak kiverni akartam neki,akkor még csak azt. Rögtön hagyta,megmarkoltam és lassan gyengéden huzgáltam a kemény farkát. Amikor már ő mondta,hogy csináljam,tudtam jó neki. Talán ha őt percig vertem a farkát, rángatózni kezdett,sűrű gecit lőtt a melleim közé.- Még csináld még- kiabált-nagyon jó. Az utolsó cseppig kifejtem a farkát,lankadni is kezdett. -Köszönöm,-lihegte Gergő-köszönöm. Felálltam,hogy lemosom a gecit magamról. Még rajtam volt a bikini,Gergő a felsőt húzta le először. - Akkor most én segítek-mondta- mit tudsz tenni?- nevetett. Hát nagy melleket nem láthatott,most sem nagyok. Lemosta rólam amit rám lőtt, a bimbóim hegyesedtek. Aztán a bugyi jött,ott már megszólalt - Ó, kopi pina? -kérdezte- tetszik. Hagytam már mindent,éreztem a kezein a vágyat,hogy rég fogtak nőt. A pinám simizte,majd a csiklómat izgatta,aztán megujjazott. Nem sietett,gyengéden csinálta. Egy pillanat alatt lecsúszót a padlóra -Állj terpeszbe - szólt rám- kinyalom a puncid. Ott,terpeszbe állva,életem addigi legjobb nyalását élveztem. A fenekemet markolta,a nyelvét a hüvelyembe dugta, megőrjített. Visítva élveztem el,már úgy toltam el a fejét,kész voltam. - Kvittek vagyunk húgi- nevetett Gergő- nekem jó volt,neked? A törölközőt fogtam magam elé,- Szerinted? -feleltem. Gergő vissza ült a kerekesszékbe,egy törölközőt vitt magával,elgurult a szobájába. Letusoltam,közben arra gondoltam,perverz vagyok,de a következő percben már mást gondoltam. Azt amit,főleg nem szabadott volna,baszni akartam a bátyámmal. Úgy, meztelenül,utána mentem. Még ö is meztelen volt,háton fekve feküdt. Egy szót nem szóltam, ö sem,bekaptam a farkát.Szoptam már faszt,de biztos volt tanulni valóm mert irányított. Tudtam mit akarok,ezért csináltam amit mondott.Kőkemény volt a farka,akkor csak egyszerűen ráültem. Láttam Gergő meglepődött arcát,a kéjt amikor a pinámba volt a farka. Bevallom,jó farka van a tesómnak, élveztem. Meglovagoltam a kemény farkát,ő a melleim markolászta- Jó szűk vagy- nyögte ki- de rég éreztem pinát. Ráhasaltam a bátyámra,tekeregtem a a farkán.Aztán kérte,forduljak meg, úgy üljek rá,látni akarta a seggem,meg ahogy jár a farka a pinámban. Így élveztem el,először én, majd Gergő nyögött nagyon,teleengedte a pinám gecivel. Az arcát néztem,megérte amit csináltunk,kielégülten feküdt. Persze akkor este még egyszer megbaszott, akkor már ö akarta. Majd fél évig szexeltem vele, mondhatni terápiás jelleggel,tanulva közben. Mindent kipróbáltunk,leborotváltam a szép farkát,persze dugás lett belőle. Megtanultam jól szopni,kipróbáltuk a popó szexet is. Gergő azt mondta,magabiztos lett, megérezte hogy így is tud teljesíteni. Aztán barátnője lett,több is,majd megnősült,két gyerek apja. Én is férjhez mentem,egy gyerekünk van,boldog házasságban élek.Azóta nem szexeltünk,megbeszéltük, hogy így a helyes. Gergő egyszer megköszönte,hogy megtettem,szerinte én hoztam vissza a világba. Imádjuk egymást,jó testvérek vagyunk.

Happy END :D
Válasz küldése

Vissza: “Szextörténet”