Kata szextörténete

Mesélj el egy szextörténetet, ami veled vagy akár egy barátoddal történt meg. Lehet akár fiktív vagy álmodott szextörténet is.
SzexSztorik
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2019.03.15. 15:32
Nem: --==VÁLASSZ==--
Szexuális beállítottság: --==VÁLASSZ==--

Kata szextörténete

Olvasatlan hozzászólás Szerző: SzexSztorik »

Kata
Beküldte: Attila

Kata 21 éves barna hajú barna szemű manöken alkatú lány, nem mellesleg a feleségem lánya és én már három éve velük élek, a kapcsolatom Katával a megismerkedésünk napjától kezdve jó, mindig egymás mellé állunk, ha az anyja valamelyikünkkel vitázik, ez feltűnt Timinek is néha viccesen hozzánk is vágja, hogy ha ennyire egyetértünk ő minek van velünk!
Szóval Timi kórházba került műteni kellett a lábát így én Katával végre kettesben maradtam otthon, tudtam itt az ideje közel kerülnöm hozzá azt is sejtettem nem lesz nehéz dolgom, hiszen többször jelét adta, hogy nem lenne ellenére.
Este, mikor haza értünk a kórházból,mondtam Katának rendeljünk kaját én hulla fáradt vagyok és csak egy zuhanyra vágyom.
- rendben lezuhanyozunk addigra itt a kaja és miénk az este anya nincs itthon, azt tehetünk amit akarunk, és kacsintott.
-mész előbb te? Addig rendelek kaját.
-rendelj és gyere utánam, együtt zuhanyozzunk, persze csak ha nincs ellenedre, és eltűnt a fürdőszobában
Na ez nem megy nehezen meglepett Kata, megrendeltem a kaját egy órát mondtak, hogy itt lesz.
Mentem a zuhanyzóba Kata már bent volt teljesen meztelenül és mosta magáról le a habot, nem sokat tököltem levetkőztem elhúztam a kabin ajtaját ő felém fordult az álló faszomra nézett és ennyit mondott
- na végre, itt vagy.
Abban a pillanatban átkarolta a nyakamat és szájon csókolt én viszonoztam és azonnal neki nyomtam a zuhanykabin falának és magamra húztam a jobb lábát és a melleit kezdtem csókolni a lábaival átkulcsolta a csípőm a farkam a pinájához helyezte és egyből baszni kezdtünk, semmi előjáték csak egy eszméletlen ösztönös baszás, basztunk vagy félórát, mikor együtt élveztünk el én bele pumpáltam az összes gecimet Katába, a vágytól égő teste remegve az izgalomtól és a combjai szorítása ernyedni kezdett és elengedte a csípőm, talpára állt a farkam lelankadt ő vissza tért a földre és annyit mondott, köszönöm nagyon jó voltál vágytam rád, köszi, aztán egy csókot nyomott az ajkamra lemosakodtunk, felöltöztünk, és megjött a futár,kifizettem a kaját bevittem a konyhába ahol Kata fehérneműben várt.
-nincs még vége, vacsi után folytatjuk, nagyon kivagyok rád éhezve
-remélem nem fogod megbánni, amit ma teszünk, de nagyon kívánlak és mindened akarom.
Vacsora közben általános dolgokról beszéltünk, aztán mosogatás közben mögé álltam, hosszú haját el húztam a nyakáról a fülébe súgtam, kezdhetjük kicsim, és a nyakát csókolva húztam le a bugyiját, majd a melleire markoltam rá, gyönyörű kerek nagy mellei voltak és az izgalomtól kő keményé váltak, Kata abba hagyta a mosogatást és átadta magát az élvezetnek, mikor megfordult vadul csókolózni kezdtünk, ekkor lenyúlt a faszomhoz, ami persze már kő kémény lett és annyit mondott menjünk be a szobába, a farkamnál vezetve jutottunk el az ágyig, mikor az ágy szélénél voltunk elém fordult megcsókolt és az ágyra lökött, annyit mondott, ne mozdulj az enyém vagy, majd én irányítok és a faszomat a kezébe vette és szopni kezdett, nagyon lassan állt neki nyalogatta puszilgatta szívta, olyan profin csinálta, hogy már ettől majdnem elmentem, aztán mikor már érezte, hogy azt tehet velem amit akar, bő nyállal elkezdett egyre erősebben szopni ügyesen néha fogazva, de finoman egyre vadabbul szopott, életemben nem éreztem ilyen hatalmas gyönyört és vágyat, mint akkor, mikor megérezte, hogy a farkam kitörni készül abba hagyta a szopást és verni kezdte a farkam, amikor elélveztem újra a szájába vette és kiszívta a maradék gecimet aztán lenyelte, most te jössz nyaljál ki, helyet cseréltünk, most ő volt alul én kezdtem nyalni, nagyon forró volt és lucskos, ahogy a nyelvem a csiklójához ért, már elélvezett, de követelte a nyalást, ami jól esett, hiszen újra felállt a farkam, eleinte csak játszottam a csiklójával a nyelvemmel, aztán lassan nyalni kezdtem a lukát és a nyelvemmel egyre mélyebbre nyaltam, szívtam a punciját nyaltam a nyelvemmel basztam egyik orgazmus a másikat követte, vonaglott a teste, a csípője megállás nélkül járt,amikor csak egyszer elsikoltja magát, basszál már meg végre akarom a faszt a faszodat a pinámba basszál szét már végre, ekkor már ismét kőkemény voltam fölé hajoltam megcsókoltam és a pinájához helyeztem a farkam és lassan elkezdtem behatolni, istenem, milyen finom punci, százszor jobb volt, mint a zuhany alatt, vágytól részegen baszni kezdtem, lassan élvezkedtem a forró punciban, mikor összeszoktunk vadul baszni kezdtem, tiszta erővel nyomtam pumpáltam a faszt a pinájába,ő is én is üvöltve élveztünk, imádtam baszni éreztem, ahogy feszül lüktetett a faszom a forró fiatal szűk punciban már basztam vagy félórája mikor egy pillanatra kihúztam a faszom, nehogy eldurranjak, ekkor a hasára fordult bepucsított felkínálta a seggét és mondta baszd meg és élvezz belém, két ujjammal kicsit megtágítottam a szűz seggét és kíméletlenül benyomtam neki felszisszent a fájdalomtól egy kis vér csepp folyt végig a faszomon az ő vére, és kegyetlenül baszni kezdtem szegénykém tűrte, majd élvezni kezdte úgy 15-20 percig basztam a seggét, mikor végre elélveztünk a gecim teljesen kitöltötte a lukát és még a szájába is jutott a maradék gecit lenyelte és teljesen kiszívta a farkam, mikor végeztünk mellé feküdtem és álomba csókoltuk egymást, mikor felébredtünk kezdtük elölről, a viszonyunk azóta is tart és remélem sosem ér véget.

Itt a vége élvezz el véle :D
Válasz küldése

Vissza: “Szextörténet”