Munkahelyi szex történet

Mesélj el egy szextörténetet, ami veled vagy akár egy barátoddal történt meg. Lehet akár fiktív vagy álmodott szextörténet is.
SzexSztorik
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2019.03.15. 15:32
Nem: --==VÁLASSZ==--
Szexuális beállítottság: --==VÁLASSZ==--

Munkahelyi szex történet

Olvasatlan hozzászólás Szerző: SzexSztorik »

Nagy álláskeresésben voltam, ráadásul éppen pályakezdőként, és már az interjúk során felfigyeltem egy igen dekoratív, feltűnően barna bőrű lányra. Akkor persze még nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget, az volt a fontos, hogy felvettek végre. Az irodánk a belvárosban volt egy irodaház legfelső szintjén, gyönyörű kilátással a városra. Kb. húszan dolgozhattunk ott. Mindenkinek megvolt a maga ügyfele. A főnököm az első napomon behívatott magához. Kicsit beszélt a cég múltjáról, jelenéről és a jövőbeli tervekről, célokról, elvárásokról, követelményekről. Kifejtette, hogy mennyire számít rám és rögtön rám is bízott egy meglehetősen komplex, rövid határidős munkát.

Kép
Ez jó lesz arra, hogy belerázódj egy kicsit. – mondta – Pontosan két hónap múlva van a határidő, amikorra el kell készülnöd. De természetesen adok melléd segítséget. – Azzal vette a telefonját.
Tiara, gyere be kérlek az irodámba. – mondta – Tiara, a mi kis fekete gyöngyszemünk – fordult hozzám.
Nem telt bele sok idő, kisvártatva kopogtak és belépett az ajtón Tiara. Most már kellőképpen szemügyre vehettem. Tiara egy magas, vékony, rendkívül bájos arcú félvér lány volt, mint később megtudtam magyar apától és kubai anyától. Tejeskávé barna bőrével, hosszú fekete hajával, dekoratív öltözékével és méretes kebleivel valóban üde színfoltja volt az irodának.

Tiara, bemutatom Neked az új kollégánkat. Azt a projektet bíztam rá, amiről a múlt héten beszéltünk. Kérlek légy segítségére mindenben. Pontosan két hónap múlva van a határidő, úgyhogy nincs sok vesztegetni való időtök! Jó munkát Nektek! – Aztán kikísért minket az irodájából.

Onnantól kezdve elég sok időt töltöttünk együtt . A munka mellett sokat beszélgettünk mindenféle más témáról is. Nagyon jó fej csaj volt és nagyon jókat lehetett Vele hülyülni. Sokat ugrattuk egymást. Teljesen egy hullámhosszon voltunk. Úgy éreztem egyre közelebb kerülünk egymáshoz.

Már eltelt egy hónap a határidőből és az igazat megvallva nem álltunk túl fényesen. Az egyik kollégámmal ültünk bent a tárgyalóban a többiekre várva, amikor Tiara elsétált az ablak előtt. Benézett, és amint rám pillantott egyből összenevettünk. Ezt természetesen a kollégám is észrevette.
Ne éld bele nagyon magad! – mondta félig felém fordulva.
Nem értem miről beszélsz válaszoltam.
Elmegy a cégtől. Az USA-ba. Ez az utolsó projektje, amit veled csinál. – Hát ez az én szerencsém, gondoltam magamban. De a kollégámnak csak ennyit mondtam:
Még mindig nem tudom, miről beszélsz! – De azt hiszem érezte a csalódottságot a hangomban.
Elérkezett a határidő lejárta előtti utolsó nap. Mivel még jócskán maradt elvégzendő feladat, már előre azzal számoltunk, hogy aznap pénteken sokáig bent leszünk. Olyan este 8 körül járhatott. November lévén már sötét volt odakint. Az irodámban csak az asztali lámpa világított. Már mindenki hazament rajtunk kívül. Emlékszem én ültem az íróasztalomnál, Ő pedig velem szemben az asztal másik felénél. Egy fontos infót kerestem egy 200 oldalas kimutatásban, de sehol sem találtam. Kezdünk már egy kicsit fáradni.
Én ezt nem találom sehol! – mondtam kissé ingerülten.
Ott van a 41. oldalon! – válaszolta ugyanabban a hangnemben.
Márpedig ott nincs! Háromszor is megnéztem! – jelentettem ki még ingerültebben.
Akkor nyisd ki a szemed jobban! – vágta rá, akkor már elég dühösen, majd felállt a székéből és áthajolt az íróasztalon, hogy megmutassa.
Amit az asztal fölé hajolt, premier plánban nyílt belátásom a dekoltázsába. Egy karnyújtásnyira voltak tőlem méretes, barna mellei. Egyszerűen ledermedtem. Abban a pillanatban Ő is ráeszmélt a helyzetre. Hirtelen megfagyott körülöttünk a levegő. Pár pillanat elteltével, Ő nyerte vissza előbb a reakció képességét.
Szóval nem találod? – kérdezte hamiskás mosollyal az arcán.
Közben, mint egy nagymacska, felmászott az asztalra és lassan közelített felém. A szemei párducként világítottak a félhomályban. Amikor odaért hozzám, érzékien megcsókolt. Aztán szépen lassan lemászott az asztalról és beleült az ölembe. Karjait a nyakam köré fonta, úgy csókolt tovább. Éreztem, hogy a farkam elkezd merevedni. Valószínűleg ezt Ő is megérezte, mert kiszállt az ölemből, letérdelt elém, kigombolta az ingemet és körmeivel finoman végigkarmolta a mellkasomat.

Aztán kigombolta a nadrágomat is.

Addigra már kőkeménnyé merevedett a farkam. Mindkét kezével megfogta és úgy kezdte el szopni. Eszméletlenül izgató volt, ahogy telt, pirosra rúzsozott ajkaival dolgozott rajta. Nem akartam ideje korán elélvezni, ezért pár perc elelteltével felemeltem a fejét. Felálltunk mind a ketten. Kigomboltam a blúzát majd lehúztam a szoknyáját. Egy szál tangában és melltartóban állt előttem. Szépen lassan azoktól is megszabadítottam.

Fantasztikus teste volt. Tényleg, mint egy párducnak. Feszes, izmos combok, kőkemény segg, formás telt mellek. Kacéran hátat fordított nekem, kissé előre dőlt és feszes hátsóját neki dörzsölte az ágyékomnak. Aztán egy határozott mozdulattal lesöpörte a papírokat az asztalról és ráhasalt, felkínálva Nekem hívogató punciját. Mögé léptem és lassan betoltam. Annyira feszes volt, hogy féltem, fájdalmat okozok Neki. De egyre hangosodó nyögései arra biztattak, hogy nyugodtan folytassam tovább, amit eddig. Egyre jobban belemelegedtünk.
Nagyon jól csinálod! – mondta biztatóan, miközben nagyokat sóhajtozott.
Szavai tovább bátorítottak, így egyre intenzívebben kényeztettem. Nem kellett sok idő Neki és nagyot élvezett. Aztán felegyenesedett, megfordult és felült az asztalra velem szembe. Közelebb léptem. Kezeivel hátul megtámaszkodott, a lábait pedig feltette a vállaimra. Addigra már sokkal jobban kitágult, és tiszta nedv volt. Rettentően izgatott, annyira egzotikus volt. Hosszasan tologattam ki-be a farkam nedves, fekete puncijában, egyre szenvedélyesebben.

Közben teljesen hátradőlt, a lábait pedig a kezembe tette. Éreztem rajta, hogy egyre közelebb van az orgazmushoz. Pillanatok múlva ismét nagyot élvezett. Nekem se volt már sok hátra. Gyorsan kikaptam a farkam és kézzel csináltam tovább. Pár másodperc múlva kirobbant belőlem minden és a hasára élveztem a teljes adagot. Ezután szépen lassan felült, tenyerével erőteljesen végigsimította a hasát és a melleit, majd kezét a szájához emelve, nyelvével aprólékosan lenyalogatta a tenyerét.
Nagyon örültem a közös munkának! – mondta kedvesen.
Részemről volt a szerencse! – válaszoltam kissé szomorkásan.
Aznap már nem dolgoztunk többet. A maradék munkát másnap, otthon, egyedül fejeztem be. Hétfőn, a főnököm legnagyobb megelégedésére, megtartottam a prezentációt. Tiara már vasárnap elutazott. Soha többé nem találkoztam Vele ezek után. Pedig azt hiszem én beleszerettem.
Válasz küldése

Vissza: “Szextörténet”