A kurva, aki nem akar spermaevő lenni.

Szex történeteid, Szex hírek a nagyvilágból, Cikkek a szexről
Fonok
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2019.02.26. 01:30
ÉLetkor: 52
Nem: FÉRFI
Szexuális beállítottság: Hetero

A kurva, aki nem akar spermaevő lenni.

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Fonok »

A kurva, aki nem nyeli a gecit.

Most futottam bele azbinterneten egy kurva blogján egy 2013-as posztba, amiben a gexi nyelés ellen emeli fel szavát egy kurva, aki szerint csak az igénytelen csajok nyelik a gecit.

A kérdéses blogposzt itt található meg, de a kontextusra adott válaszaim miatt bemásolom ide is a blogbejegyzés szövegét.
utóbbi 1 évben elszaporodtak a "Spermanyelő" előtagot használó hirdetők.....pfujjjjj.... miért nem mennek az ilyenek a szemétégetőhöz?!
Nem értem azt, hogy aszociált a csaj a szemét égetőre? Bele sem akarok gondolni, hogy ennek a kényes kurvának a férfiak geciéről a szemét jut eszébe. Ha ennyire finnyázza a gecit, akkor mért nem borkóstolónak megy el?
és ismét megkérdezem: melyik igénytelen férfinek szexi ez a név és szexi ez a szolgáltatás?! Najó, nekem is volt olyan vendégem, aki kérte ezt és semmi bajom a szájba élvezéssel, de azért a lenyelés szerintem eléggé úgymond underground műfaj, arról nem is beszélve, hogy tudtommal (de javítsatok ki, ha tévedek) ezáltal nő a betegségek elkapásának kockázata (de szép magyarul fogalmaztam....).
Te nagyon okos. Ha a pofádba frecseg a sperma, már elkaptad a betegséget, ha lenyelted ott már nem történik vele semmi, a gyomorsavad majd feldolgozza. Nem véletlenül vagy te kurva és nem vegyészmérnök, sem orvos. Ne is akarj annakk látszani. Maradj csak kurva. Az nagyobb öröm mindannyiunknak.
Arról nem is beszélve, hogy ha ezek után még csókolózni is képes pl a vendég azzal a lánnyal, akinek a gyomrában már kb 5 pasi összesen 1 dl váladéka van.... és mondjuk - akár halkan is - büfög egyet a lány...feljön a szag, vagy bármi...hátőőőő.... én ezt komolyan nem értem :D
Egyen a gecire fogkrémet 😂
Én legszívesebben ezt kitiltanám az oldalról, de gondolom annyira rondák és csúnyák és igénytelenek ezek a lányok, hogy csak ezzel a szolgáltatással tudnak valamennyi pénzt keresni. De talán inkább le kellene fogyni, kicsit kikupálódni, kicsit művelődni és máris nem kéne spermát nyelni....
És itt jön ami a legjobban kibaszta nálam a biztosítékot. Nettó ócsárolás. A konkurencia ócsárlása. Biztos azért eszik a gecit, mert csúnyák. Az még véletlenül sem jutott eszébe, hogy azért eszik a gecit, mert szeretik. Mert nem finnyázzák mint te. Lehet hogy ők még a szakmájukat szeretve csinálját, te pedig már ki vagy égve. Vagy beléd csak szemét geci jutott. Hát ez szar ügy.
Igyál sok szódát, hogy kiböfögd a geci szagot. Ha már ezt az írást így képes voltál kiböfögni.
Fonok
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2019.02.26. 01:30
ÉLetkor: 52
Nem: FÉRFI
Szexuális beállítottság: Hetero

Re: A kurva, aki nem akar spermaevő lenni.

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Fonok »

Most olvasom a kommenteket a blogbejegyzés alatt és látom elemsélnek neki egy két dolgot, amit igen csak szarul lát.
Fonok
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2019.02.26. 01:30
ÉLetkor: 52
Nem: FÉRFI
Szexuális beállítottság: Hetero

Re: A kurva, aki nem akar spermaevő lenni.

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Fonok »

Ha pedig májkrém konzervet eszik, az sem finomabb, mint mikor gezis pofával böfög szájon. Mondjuk ki az az ökör, aki egy kurvát csókolgat vagy kinyal?
Válasz küldése

Vissza: “SexBlog”