CCC és a CIPŐFÉTIS

Szex történeteid, Szex hírek a nagyvilágból, Cikkek a szexről
SzexSztorik
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2019.03.15. 15:32
Nem: --==VÁLASSZ==--
Szexuális beállítottság: --==VÁLASSZ==--

CCC és a CIPŐFÉTIS

Olvasatlan hozzászólás Szerző: SzexSztorik »

Már egy ideje szeretnék írni az indulatos BDSM-ről (olyan BDSM játék, amit a domináns fél, az aktuális indulatait is beleviszi az adott helyzetbe), de most másra vagyok ráhangolódva, így ezt a sokak által problematikusnak tartott témát, most mellőzni fogom.

Az utóbbi időszakban sok volt a munkám fordítási területen. Jó dolog fordítani, mert az ember sokat tanulhat a világ legkülönfélébb aspektusairól, plusz a pénz sem elhanyagolható szempont, igaz, van amikor hónapokig nem jön egy betűnyi munka sem. Az elmúlt hetekben a kriptovalutákról és az okos szerződésekről, valamint a cervicogén eredetű fejfájásról kellett fordítanom. A két témának semmi köze nincs egymáshoz, azon felül, hogy mindkettővel foglalkoztam. Azért mégiscsak van itt valami angolul mind a kripto, mind a cervicogént, C-vel írják, ez már két C. Hát nem eszembe jutott a CCC? Bár nem tudtam megtalálni, hogy ez minek a rövidítése, ha egyáltalán rövidítés. Viszont a magam részéről a harmadik C a critical (kritikus), így meg is van a saját cipőmárkám: Kripto, Cervicogén, Kritikus (ez angolosan rövidítve: CCC.)

Érdekes, hogy míg a lábfétisnek valamennyire ismerem az agyi hátterét,
( https://www.livescience.com/33525-foot- ... fairy.html ) addig arról fogalmam sincs, hogy a cipőfétisnek milyen idegrendszeri alapja van. Persze értem én, hogy ez be tud rögzülni az elménkbe, mint akármelyik másik fétis, de hiába kerestem nem találtam olyan cikket, ami a cipők és az agy/elme kapcsolatával foglalkozott volna. Persze történelmileg és szociokulturálisan érthető, hogy sok embernek van cipő fétise. Ez szexuális értelemben főként férfiakra igaz, az árufétis tekintetében ( http://www.kislexikon.hu/arufetisizmus.html ) pedig -szerintem- főként a Nőkre.

Mikor az emberre rálépnek egy -számára- szép cipővel, vagy ha éppen nyalhatja, csókolhatja azt, amennyiben cipőfétisiszta, természetfeletti érzésnek fogja feltehetően érezni, ami vele történik. Hasonlóképpen, ahhoz, ahogy egy árufétisista számára is ilyen érzés egy cipőt, vagy ruhát megvásárolni (lásd a fentebbi linket).

Lehetséges, hogy a cipőfetisizmus idegrendszeri magyarázata megegyezik a lábfetisizmuséval? Vagy éppen arról van szó, hogy a cipőfetisizmus, pont azon alapszik elménkben, hogy mennyit fed el, és mennyit mutat meg egy lábbeli az adott női/férfi lábból, lábfejből?

Ezekre a kérdésekre nem tudom a választ, de zsíros csekkemet, mihamarabb várom a CCC-től
Válasz küldése

Vissza: “SexBlog”