Minden, amit tudni akartál a szex fétisekről

Amit mindigis tudni akartál, de nem merted megkérdezni

Neked milyen szexfétised van?

Nincs fétisem
0
0 szavazat
Kikötözés
2
15%
Szado/Mazo
0
0 szavazat
Láb
4
31%
Tárgyak
0
0 szavazat
Kaki/Pisi
0
0 szavazat
Szerepjáték/Beöltözés
0
0 szavazat
Pelenka
0
0 szavazat
Lenyeletés
2
15%
Nekrofil
0
0 szavazat
Pedofil
2
15%
Egyéb egzotikus fétis
3
23%
 
Szavazatok száma: 13

Fonok
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2019.02.26. 01:30
ÉLetkor: 52
Nem: FÉRFI
Szexuális beállítottság: Hetero

Minden, amit tudni akartál a szex fétisekről

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Fonok »

Ide leírhatod, ha van valamilyen szexfétised és beszélhetsz róla.
piros csaj
piros csaj
piros-csaj.jpg (195.99 KiB) Megtekintve 3678 alkalommal
A szavazásoknál szavazhatsz is! Akár 3féle lehetőséget is megadhatsz, ha több fétised is van az alábbi listából:
Nincs fétisem
Kikötözés
Szado/Mazo
Láb
Tárgyak
Kaki/Pisi
Szerepjáték/Beöltözés
Pelenka
Lenyeletés
Beleélvezés
Nekrofil
Pedofil
Egyéb egzotikus fétis
Avatar
InterJoy
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020.03.11. 17:22
ÉLetkor: 20
Nem: FÉRFI
Szexuális beállítottság: Hetero
Fétis: Beleélvezés

Re: Minden, amit tudni akartál a szex fétisekről

Olvasatlan hozzászólás Szerző: InterJoy »

Kedves Fonok!

Nem tudom, hogy mennyire van aktívan karban tartva az oldal, illetve mennyire lehet beleszólni az oldal szerkeszthetőségébe, avagy hol lenne ennek (a beleszólásnak) a rendeltetésszerű helye. Nem vagyok túl naív ilyen szempontból, tudom, hogy a valóságban fehérholló ritkaságú azon fórumok száma, ahol heti szinten aktívak az adminisztrátorok ÉS mindemellett üzeneteket is fogadnak javaslatokról...

Annyit mégis leírnék - és remélem így előzetesen, szabad ezt finomkodások nélkül, nevén nevezve a dolgokat (a pikánsabbakat is) -, hogy a listáról én *némileg* hiányoltam a beleélvezésre (punciBA élvezésre) való fétist. Márcsak elvi dolgok miatt is:
Én így az "Egyéb egzotikus fétis" kategóriát tudtam megjelölni regisztrációkor, ami persze rajtam is állt, meg megjelölhettem volna a "Nincs fétisem" pontot is.
És nyilván tisztában vagyok azzal is, hogy a mai világban nem igazán lehet az ember... hogyismondjam, büszke arra, hogy fétise van valamire, a "beleélvezés" fétise pedig egyébként is a nyilvánvaló "biológiai rizikók" miatt (sokak nem bíznak a releváns védekezési módszerekben, szűrésekben, egyből a következményekre asszociálnak, stb.), egy tabunak számító, került dolog...

Ugyanakkor mégis kicsit lesújtónak hat, hogy egy "Szado/Mazo", "Lábfétis" vagy pláne pedofíliával szemben IS egy "Egyéb egzotikus fétis" gyűjtőhelyre van logikailag száműzve a beleélvezés imádata.

Köszönöm, ha esetlegesen elolvasta véleményemet! Minden jót a továbbiakban!
Fonok
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2019.02.26. 01:30
ÉLetkor: 52
Nem: FÉRFI
Szexuális beállítottság: Hetero

Re: Minden, amit tudni akartál a szex fétisekről

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Fonok »

Üdv!

Nem gondoltam volna, hogy a beleélvezés is egy külön fétisnek mondható, azt hittem, hogy beleélvezni egy nőbe, főleg ha szeretjük, az a szex része szervesen. Ennek még utána kérdezek, de ha gondolod felveszem a beállítható fétisek közé.
Az oldalt érintő kéréseket, kérdéseket, fejlesztési ötleteket az Oldallal kapcsolatos kérések és kérdések fórumrészlegen várunk :)
Fonok
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2019.02.26. 01:30
ÉLetkor: 52
Nem: FÉRFI
Szexuális beállítottság: Hetero

Re: Minden, amit tudni akartál a szex fétisekről

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Fonok »

Azt hiszem sikerült meggyőznöd és utána néztem a neten is, így mostmár a felhasználói fiókodban beállíthatod a beleélvezést, mint alapvető fétist .
Avatar
InterJoy
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020.03.11. 17:22
ÉLetkor: 20
Nem: FÉRFI
Szexuális beállítottság: Hetero
Fétis: Beleélvezés

Re: Minden, amit tudni akartál a szex fétisekről

Olvasatlan hozzászólás Szerző: InterJoy »

=D Köszönöm! Főképpen a gyors reakciót!

Ezzel legalább teszteltem, hogy itt az oldal moderátora máig aktív... vagyis, úgy értem, visszajelzéseket kap a történésekről.

Csak hogy "kimagyarázzam" magamat, nem kötöttem volna az ebet a karóhoz, hogy legyen változás, pusztán csak jó érzés, hogy egy fórumban - mégha az ilyen +18-as jellegű is - adnak a fórumozó véleményére.

Köszönöm még egyszer, és ezentúl észben tartom, hogy ilyesmiben az Oldallal kapcsolatos kérések és kérdések fórumrészleget *zaklassam*.
Fonok
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2019.02.26. 01:30
ÉLetkor: 52
Nem: FÉRFI
Szexuális beállítottság: Hetero

Re: Minden, amit tudni akartál a szex fétisekről

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Fonok »

Sajnos csak mi vagyunk aktívak itt a VIP ismerősökkel, de remélhetőleg hamarosan egy nagyon aktív oldallá válunk. De igazából még csak most indultunk, de nem rohanunk sehová.

Szívesen veszünk mindenféle fejlesztési ötletet és irányt, gondoltunk rá már régebben is, hogy lesznek idővel a felhasználóknak egyéni kérései az oldallal kapcsolatban, épp ezért hoztunk létre a fent említett oldallal kapcsolatos részleget. Mi a fórumozóknak hoztuk létre ezt a fórumot, így alap, hogy adunk a véleményekre.
Pasi60
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.08.12. 09:13
ÉLetkor: 60
Nem: FÉRFI
Szexuális beállítottság: Hetero
Fétis: Egyéb egzotikus fétis

Re: Minden, amit tudni akartál a szex fétisekről

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Pasi60 »

Sziasztok!
Nekem a kerek telt popsi fétisem van arra indulok be imádom a normális méretekig!!!
Avatar
Tinygirl
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022.01.30. 02:29
ÉLetkor: 18
Nem:
Szexuális beállítottság: Hetero
Fétis: Egyéb egzotikus fétis

Re: Minden, amit tudni akartál a szex fétisekről

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Tinygirl »

Üdv!
Én imádom ha belém élveznek :))))
Sziasztok!
Bárki aki esetleg szeretne velem beszélgetni: Az adatlapomon keresztül ;)
Válasz küldése

Vissza: “Minden, amit tudni akartál a szexről”